Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný, dispozične flexibilne riešený 4- izbový byt v Bratislave, na Nejedlého ulici v Dúbravke, s podlahovou plochou cca 75m2, s loggiou 3,97 m2, s dobrou polohou vo vyhľadávanej lokalite - Dúbravke
Dispozícia bytu:
Byt sa nachádza sa na 4/8 poschodí (výťah), pozostáva z predsiene, 3 samostatných izieb, 1 veľkej prechodnej obývacej izby, kúpeľne, WC, kuchyne a loggie. Kuchyňa, izba pri kuchyni a obývacej izba, z ktorej je vstup na loggiu sú orientované na JZ, 2 izby orientované do tichého vnútro bloku so zeleňou na SV, vďaka čomu je byt zároveň presvetlený a celý vetrateľný na obe svetové strany, zabezpečujúci tak príjemné bývanie počas letných i zimných mesiacov. K bytu prislúcha latková pivnica cca 2m2, umiestnená na prízemí.
Stav bytu a domu:
Vymenené boli okná za plastové, v dvoch izbách a kuchyni je plávajúca podlaha, momentálne sa byt maľuje a dáva sa plávajúca podlaha aj do ostatných miestností/ inak staršia rekonštrukcia, vhodná investícia umožňujúca tak okamžité užívanie, ako aj vhodný na rekonštrukciu. Dom bol zateplený, strecha rekonštruovaná, plánovaná výmena výťahu a stupačiek.
Výhody:
Optimálne dispozične riešený byt s obytnou časťou/zónou a loggiou orientovanou na slnečnejší JZ, čo umožňuje prepojenosť týchto denných miestností, využitie izby pri kuchyni ako pracovne, jedálne alebo hosťovskej izby a ich oddelenie od nočnej časti - dve spálne orientované na chladnejší SV s tichým prostredím so zeleňou, bezproblémové parkovanie, v blízkosti škôlky, školy (bez nutnosti prechodu cez hlavnú cestu), obchody, nákupné centrum Saratov, zdravotné stredisko, pošta, zastávky MHD,  atď.
Cena: 129 000 eur (vrátane provízie RK, zahŕňajúcej právny servis atď.), možnosť zabezpečenia hypotekárneho poradenstva, preddavky na energie a za správu cca 200 eur/mes. Voľný kúpou ihneď.

Ponuka:                              Predaj -PREDANÉ

Druh:                                  2-oj izb.byt
Mesto:                                Bratislava
Ulica:                                  Vajnorská
Podlahová plocha:           60 m2
Cena:                                   113
 000 eur


Ponuka:                              Predaj - PREDANÉ

Druh:                                  4-oj izb.byt
Mesto:                                Bratislava
Ulica:                                  Nejedlého
Podlahová plocha:           75 m2
Cena:                                   129
 000 eur


Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave-Nové Mesto, na Vajnorskej ulici v blízkosti Polusu a NTC, s podlahovou plochou cca 60m2, nachádzajúci sa na zvýšenom prízemí 4 poschodového tehlového bytového domu, ktorý sa práve zatepľuje. Pôvodný stav, s parketami v oboch izbách a novými plastovými oknami (práve sa maľuje a vypratáva), ústredné kúrenie, merače. K bytu prislúcha pivničná kobka cca 2m2.
Dispozícia bytu: z chodby sa vchádza vpravo do kuchyne so špajzou, ďalej do samostatného wc a samostatnej kúpeľne (s oblokom) a chodba vyúsťuje do veľkej prechodnej obývacej izby, z ktorej je vstup do spálne. Celá chodba a obývacia izba je orientovaná na juhovýchod do tichého vnútro blokového dvora so zeleňou, vďaka čomu je byt slnečný a celý vetrateľný do tejto oddychovej zóny, ostatné miestnosti orientované na severozápad do predzáhradky a Vajnorskej ulice.
V blízkosti sa nachádza park pre deti, školy, škôlky, MHD, dobrá dostupnosť do centra.
Cena: 113 000 eur (vrátane provízie), preddavky na energie a za správu 215 eur/mes
Byt je vhodný rovnako na bývanie ako aj na využitie na kancelárske účely. 

Ponuka:                            Predaj 

Druh:                                  1- izb.byt s loggiou
Mesto:                                Bratislava
Ulica:                                  Novohorská
plocha:                               39 m2
Cena:                                   92
 500 eur


Ponuka:                              Predaj PREDANÉ

Druh:                                  rodinný dom/chalupa
Mesto:                                Malacky -Malé Leváre
Ulica:                                  centrum
Podlahová plocha:           60 m2
Cena:                                  
83 000 eur


Na predaj menší, útulný rodinný dom/romantická chalupa v obci Malé Leváre (cca 40 km od Bratislavy pri Malackách) pre priaznivcov chalupárčenia, vintage stylu, ale aj na trvalé bývanie. Optimálna slnečná orientácia - sever/juh. Zastavaná plocha cca 60 m2 a úžitková cca 90 m2, je postavený na pozemku o rozlohe 259 m2, so vstupom na pozemok z dvoch strán ulíc a murovaným oplotením zo všetkých strán.
Dispozícia domu: prízemie so vstupnou chodbou, šatníkom, kúpeľňou, samostatným wc, hosťovskou izbou, komorou, obývačkou s krbom, východom na terasu a kuchynským kútom, na poschodie vedú z chodby točité schody a nachádzajú sa tam dve spálne, hala a samostatný šatník.
Inžinierske siete - elektrina, voda z vlastnej kopanej studne. Odpad riešený septikom s objemom cca 6m3. Vykurovanie elektrickými radiátormi, krbom a pieckou na pevné palivo. Na pozemok privedená prípojka verejnej kanalizácie a vody (plánované pripojenie na vodu 2015/2016), zrealizovaná predpríprava na pripojenie domu na plyn.
Na pozemku sa nachádza dobová pivnica cca 4m2, čiastočne zapustená v zemi pod porastom/skalkou, odstavné státie pre dve autá, prístrešok na drevo, studňa, ovocné stromy a kríky, trávnaté plochy a udržiavané kvetinové záhony, vedenie pre vinič.
Dom bol postavený koncom 19. storočia, prešiel viacerými zmenami, naposledy kompletnou rekonštrukciou v roku 1999, vedenou tak, aby bol zachovaný jeho pôvodný dobový vzhľad, od vtedy boli realizované menšie úpravy. Využívaný ako víkendová chalupa, kúpou voľný. 
Vďaka svojej polohe pri obecnom parku/ihrisku, obchode, zastávke autobusu do BA a blízkosti rekreačnej oblasti Rudava - jazier s možnosťou kúpania, rybolovu, turistiky atď. je vhodný rovnako na trvalé bývanie ale aj víkendová chalupa.

Ponúkame exkluzívne na predaj veľkorysý, strešný 4- izbový byt v Bratislave, na Pluhovej ulici v BA- Novom Meste, v bytovom dome so 6 bytovými jednotkami, s podlahovou plochou cca 124 m2, dvomi parkovacími miestami (30,62m2) a pivnicou (3,98m2) v suteréne domu a s exkluzívnou terasou (55m2) orientovanou a s výhľadom na tri slnečné svetové strany.
Jedinečnosť tohto bytu je daná jeho :
-    UMIESTNENÍM A ORIENTÁCIOU – jediná (strešná) bytová jednotka na najvyššom 4. podlaží domu, zabezpečujúca súkromie, prístupná domovým schodiskom alebo výťahom, ktorým je možné dostať sa priamo do garáže, dispožične celá orientovaná na najlepšie svetové strany 
-    TERASOU A VÝHĽADMI – veľkorysá plocha v tvare L obklopujúca byt a umožňujúca jedinečný výhľad na slnečný JV-J-JZ, najväčšia jej časť o rozlohe cca 3x15m (J-JZ) prístupná z kuchyne a obývacieho priestoru (a okno z izby/pracovne) a uspôsobená na komfortné slnenie, večerné posedenie pri grile, rannú kávičku, vytvorenie malej záhradky, výbehu pre domáceho miláčika, či umiestnenie fontánky (vyvedená záhradná točka), pokračujúca menšia časť o rozlohe cca 1,3x7m (J-JV) s doobedňajším slniečkom prístupná z jednej izby (a okno z obývacej izby), orientáciou ideálna pre zeleň, 
-    POLOHOU a vonkajšou ATMOSFÉROU -  umiestnený vo vyhľadávanej lokalite v širšom centre mesta – pri Poluse (zastávky MHD, obchodné centrum atď.) a zároveň od možného dopravného hluku Vajnorskej ulice chránený (dostatočne vzdialeným) bytovým domom a stromami, orientovaný do tichého vnútro bloku – zelene/záhradiek rodinných domov, s výhľadom na centrum, Kamzík a jazero Kuchajda (rekreačná zóna)
Dispozícia bytu:
Byt pozostáva z chodby (pokračujúcej do nočného/izbového traktu), z ktorej sa vstupuje do kuchyne prepojenej s obývačkou. Z kuchyne je vstup do 1 menšej miestnosti slúžiacej ako komora (okno na terasu - možnosť prerobenia na piatu izbu/pracovňu) a z nej do skladovacieho priestoru. Z chodby je prístupné samostatné wc a z neho je prechod do kotolne/práčovne. V nočnom/izbovom trakte sú 3 samostatné izby (z toho 2 s roldorovými šatníkmi) a 2 kúpeľne (z toho 1 so sprchovacím kútom a 1 s hydro masážnou vaňou). Z kuchyne, obývacej miestnosti a jednej izby je vstup na terasu, zo zvyšných dvoch izieb výhľad na V na jazero Kuchajda.
Stav bytu a domu:
Dom bol skolaudovaný v r. 2004 a je zateplený. V byte sú plastové okná so žaluziami a sieťkami proti hmyzu, plávajúce podlahy a dlažba, zavedené UPC, má klimatizáciu, vlastný plynový kotol na ohrev vody a kúrenie, bezpečnostný systém, na mieru vyrobenú kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi, roldory. Spoluvlastníci majú podiely na pozemku, vrátane predzáhradky.
Cena: 345 000 eur (vrátane provízie RK, zahŕňajúcej právny servis atď.), preddavky na energie a za správu cca 240 eur/mes. Možnosť zabezpečenia bezplatného hypotekárneho poradenstva.
Voľný kúpou ihneď. Pre našich klientov hľadáme 1-izb., 2-izb., 3.-izb., 4-izb. byty na predaj v Bratislave.

Ponúkame možnosť finančného odmenenia tých, ktorí nám dajú konkrétny tip, odporučia nás alebo nám poskytnú kontakt na klienta, ktorý cez nás prenajme alebo predá nehnuteľnosť.

 


Ponuka:                Predaj -PREDANÉ

Druh:                                  4- izb.byt s terasou
Mesto:                                Bratislava
Ulica:                                  Pluhová
Podlahová plocha:           128 m2
Cena:                                   345
 000 eur


Na predaj 1-iz. byt v Bratislave - Rači, Novohorská ul. s veľkou loggiou cez celý byt. Pozostáva zo samostatnej kuchyne, veľkej obývacej izby, chodby, kúpeľne, wc a loggie.. Príslušenstvom bytu je aj samostatná komora nachádzajúca sa na tom istom poschodí. Celková plocha je cca 39 m2, z toho rozloha bytu, vrátane príslušenstva je cca 31,8 m2, rozloha loggie cca 6,7 m2. Byt sa nachádza na 4/4 poschodí (3.p.), bez výťahu. Byt prešiel dávnejšou čiastočnou rekonštrukciou.

Kúpna cena: 92 500 EUR, mesačné náklady cca 140 eur. Cena zahŕňa zabezpečenie prevodu vlastníctva, vrátane právneho servisu.