Dáme do prenájmu administratívne priestory v centre, na Cintorínskej ulici o celkovej výmere 891 m2, 2. nadz. podlažie s možnosťou rozdelenia na dva priestory (s minimálnou plochou prenájmu 400 m2) nakoľko má priestor vstupy a hygienické zariadenia z oboch strán. Priestor je vybavený štruktúrovanou kabelážou, klimatizáciou, otvárateľnými oknami so žalúziami, podlaha – koberce/dlažba, strážna služba v objekte.
Stravovanie priamo v objekte, možnosť prenájmu dostatočného počtu parkovacích miest 130 eur/mes + DPH.
Cena nájmu:
a) pri 3-ročnom prenájme 10,50 eur/m2/mesačne + DPH (dohoda možná)
b.) pri 5-ročnom prenájme 10,00 eur/m2/mesačne + DPH (dohoda možná)
Prevádzkové náklady(preddavky) vrátane energií: 3,70 eur/m2/mes+DPH + ročné vyúčtovanie

Dlhodobý prenájom, províziu záujemca neplatí

Ponuka:                            Prenájom

Druh:                                 kancelárie
Mesto:                               Bratislava, Staré mesto
Ulica:                                 Obchodná
Podlahová plocha:       od 18,30 m2 – do 37,29 m2
Cena:            kancelária: 7,50 eur/m2/mes +DPH,                              +spol. pr. +prev.náklady

Ponuka:                                Prenájom        

Druh:                                     kancelárie
Mesto:                                    Bratislava, Staré mesto
Ulica:                                     Cintorínska
Podlahová plocha:              891 m2
Cena:                                      10,50 eur /m2/mesiac +          DPH +prev. náklady: 3,70 eur/m2/mesiac +DPH

Prenájom priestranného 3-izb bytu v centre, na Bezručovej ulici, s pekným výhľadom na Eurovea a čiastočne aj na Dunaj a Starý most, na 4. nadz. podlaží/6 bytového domu s výťahom, 98 m2, celodenne (JV-J-JZ) príjemne presvetlený, s dvoma balkónikmi.
Dispozícia a vybavenie:
Pozostáva zo vstupnej haly, z ktorej je vstup do kúpeľne, samostatného WC, prechodného šatníka a z neho do nepriechodnej 1. spálne s 1.balkónom (JV orientácia s výhľadom na Eurovea) a ďalej sa z haly vstupuje do obývačky s 2. balkónom (JZ orientácia do Bezručovej ul.), ktorá je prepojená s kuchyňou (s komorou) a z obývačky je vstup do 2. nepriechodnej spálne (J orientácia). Byt je zariadený základným nábytkom, vybavený spotrebičmi- chladnička, umývačka, mikrovlnka, pračka, TV, má vlastný ohrev vody a kúrenie, čiastočne podlahové kúrenie v obývačke, plastové okná so žalúziami, klimatizácia v celom byte, TV-KTK a internet v réžii nájomcu.
Lokalita:
Výborná poloha v historickom centre, s kompletnou občianskou vybavenosťou a napojením na MHD. Vhodný najmä pre nájomcov (nefajčiari, bez zvierat), uprednostňujúcich kolorit centra mesta (kaviarne, sad Janka Kráľa atď.) a nábrežnej zóny Eurovea (3 min.). Voľný ihneď.
Cena nájmu 750 eur/mes. + zálohy na energie 120 eur/mes  (3-4 osoby) + kaucia vo výške mesačného nájmu + provízia RK.

Prenajmeme  1-izbovy byt na Tomášikovaj ul. južne orientovaný s veľkou loggiou cez celý byt, s krásnym výhľadom na jazero Kuchajda, na 9. nadz. podlaží, 38 m2, pozostávajúci z predsiene, z ktorej je vstup do kúpeľne a do obývacej kuchyne /obývacej izby, z ktorej je vstup na loggiu.
Byt je kompletne zariadený nábytkom (dve veľké šatníkové skrine, manželská posteľ, kuchynská linka so sedením, stolík, stoličky, zariadenie kúpeľne, TV skrinka atď.) a vybavením (spotrebiče - chladnička, pračka, sporák, mikrovlnka, umývačka riadu, vysávač, žehlička, varná kanvica, TV atď.). Výhodná poloha v širšom centre mesta, pri Poluse dobré spojenie MHD. Nefajčiar,  bez zvierat
Cena nájmu (1-2 osoby) 390 eur/mes.+ energie a internet cca 110 eur/mes.

Dáme do podnájmu administratívne priestory v centre na Obchodnej ulici, na 2.podlaží. Jednotlivé miestnosti (v počte 7) sú prenajateľné ako samostatné (nezariadené) kancelárie o rôznych výmerách od 18,30 m2 – do 37,29 m2 (niektoré z nich sa dajú prepojiť), možnosť rozšírenia/výmeny kancelárie v rámci voľných prenajímaných priestorov, vybavené štruktúrovanou kabelážou, klimatizáciou, otvárateľnými oknami so žalúziami, podlaha – koberce/dlažba, prístup výťahom aj schodmi, elektronický vrátnik. K prenajímaným priestorom prislúchajú spoločné (zariadené) priestory – recepcia (s terasou), zasadačka vhodná aj ako školiaca miestnosť, kuchynka, toalety, komunikačné plochy, na úhrade ktorých sa podieľajú nájomníci v pomere podľa svojej prenajatej plochy. Možnosť prenájmu samostatných príručných skladovacích priestorov vo výmere od 4,74 m2do 10,72m2, nachádzajúcich sa na tom istom podlaží.
Vzhľadom k terajším nájomníkom vhodné najmä pre subjekty poskytujúce poradenskú činnosť (financie, právo). Stravovanie priamo v objekte, možnosť prenájmu parkovacieho miesta v prípade voľnej kapacity.
Cena nájmu kancelárií: 7,50 eur/m2/mes +DPH,
Cena nájmu spoločných priestorov: 5,00 eur/m2/mes +DPH,
Prevádzkové náklady(preddavky) vrátane energií: 3,50 eur/m2/mes+DPH, dlhodobý prenájom

Ponuka:                             Prenájom - PRENAJATÉ

Druh:                                  3-izb.byt
Mesto:                                 Bratislava, Staré mesto
Ulica:                                   Bezručova
Podlahová plocha:             98 m2
Cena:      750 eur/mesiac + energie 120 eur/mes.

Pre našich klientov hľadáme 1-izb., 2-izb., 3.-izb., 4-izb. byty na prenájom v Bratislave.


Ponúkame možnosť finančného odmenenia tých, ktorí nám dajú konkrétny tip, odporučia nás alebo nám poskytnú kontakt na klienta, ktorý cez nás prenajme alebo predá nehnuteľnosť.


 

Ponuka:                             Prenájom - PRENAJATÝ

Druh:                                  1-izb.byt
Mesto:                                 Bratislava, Nové mesto
Ulica:                                   Tomášikova
Podlahová plocha:             38 m2
Cena:      390 eur/mesiac + energie 110 eur/mes.