Externá spolupráca
(Bratislava a okolie)


Ponúkame spoluprácu geodetom, hypotekárnym poradcom, dizajnérom a všetkým tým, o ktorých služby by mali naši alebo Vaši klienti záujem.


Ponúkame možnosť finančného odmenenia tých, ktorí nám dajú konkrétny tip, odporučia nás alebo nám poskytnú kontakt na klienta, ktorý cez nás prenajme alebo predá nehnuteľnosť.

Ponúkame spoluprácu realitným kanceláriám a realitných sprostredkovateľom. Vy máte záujemcu, my prenajímanú alebo predávanú nehnuteľnosť alebo naopak? Alebo potrebujete iba služby právnika? Alebo by ste potrebovali upraviť interiér predávaného, či prenajímaného bytu? Vieme si dohodnúť podmienky spolupráce a odmeňovania k obojstrannej spokojnosti.

Interná spolupráca

Chceli by ste s nami spolupracovať? Vykonávate pozíciu, o ktorú by sme vzhľadom k našim oblastiam pôsobenia mohli mať záujem? Myslíte, že ste najlepší, máte dostatočné skúsenosti a vynikajúce výsledky a že budete pre nás prínosom? Vyskúšame si Vás! Pošlite nám svoj stručný životopis a motivačný list na našu emailovú adresu. Výberové konanie sa robí podľa potreby, priebežne, termín výberového konania vybraným uchádzačom bude oznámený telefonicky alebo písomne na uvedenú emailovú adresu.
 V prípade neoslovených uchádzčov alebo iných záujemcov o spoluprácu budú všetky údaje skartované.


Tešíme sa na spoluprácu s Vami.


V prípade záujmu o bližšie informácie ohľadom spoluprácu využite našu emailovú adresu homein@homein.sk alebo zašlite svoj dopyt formou on-line formulára na stránke kontakt.