Retro stolík PÁV - Zapožičaný
stolík z pivnice používaný na kadečo, dostal vďaka obrúseniu a redizajnu šedohnedofialkovou farbou zaujímavý vzhľad podčiarknutý motívom páva, opakujúcim sa po celej stolovej doske, výraz motívu doladený jemným avšak dvojnásobným voskovaním a záverečným leskom.

Thonet stolík - Mimo ponuky
Stará poctivá práca vydrží roky aj po ktorých si tento kúsok zachová svoju jedinečnosť a parádu.

Zelený stolík - MIMO PONUKY
Starý ošúchaný "tenisový" stolík v novom šate, nová zelená a maslová farba zbrúsená miestami k pôvodnej hnedej na zdôraznenie veku a patiny tohto šikovného stolíka, záverečné voskovanie a vyleštenie.

Stôl OCEAN- MIMO PONUKY
Pôvodná tmavohnedá farba dodala novým modrým odtieňom patinu hĺbok oceánu. Výsledok prekvapil aj nás.

Modrý stolík- MIMO PONUKY
Tento menší "tenisový"stolík , resp. jeho pretvorené momentálne torzo, vytvorí dvojičku so zeleným tenisovýho stolíkom (momentálne v procese výroby)

Stolík PINK- 04/2016-MIMO PONUKY
zo starého hokrlíka zažltnutej farby nočný stolík vo švédskej staroružovej, doplnenenj motívom bielych lístočkov .....

Stolík LEV- MIMO PONUKY
Tak tento stolík je niečo super. Pôvodná kovovová konštrukcia stolíka s "levími nohami" bola pracne zbavená starých nánosov farieb a hrdze, čím vinikla krása tmavo šedej masívnej liatiny. Stolová doska bola farebne upravená tak , aby pripomínala vlnky vodnej hladiny. Podarilo sa?

Stolík MORE- MIMO PONUKY
Staručký príručný kuchynský stolík dostal nový šat inšpirovaný farbami mora a vody.

Stôl PIERKO- 04/2016-MIMO PONUKY
čo so starým stolom so "socíkovou umakartovou doskou", na ktorej farba dlho nevydrží? Použili sme na ňu niekoľko odtieňov, zalakovali a vytvorili tak ilúziu pierok, razsypaných po stole, medzi ktorými sa sem tam nejaká tá odreniena farby  "stratí" .....

Stolík KRUH- 04/2016-MIMO PONUKY
Stará drevotrieskova doska z kancelárskeho nábyku a stojan na kvety boli základom tohto príručného stolíka, ktorému na jemnosti dodala biela potlač pávych pier.

Retro stolík - Zapožičaný
farebné zladenie nového náteru opotrebovanej stolovej dosky vrátilo tomuto retoro stolíku atmosféru rokov 70-tych. Záverečné lakovanie pre stálosť náteru.